• 0312 485 23 28
  • 0555 424 12 40
  • info@ogrencikoclugu.org

BLOG

Öğrenci koçluğu, öğrenci koçluk ücretleri ve danışmanlık hizmeleri hakkında makalelerimizi okuyabilirsiniz....

Öğrenci Koçluğu

Öğrenci koçluğu öğrenciler için ihtiyaç duyduğu alanlarda gerekli yönlendirmeleri yapan ve onları sınavlara etkili bir şekilde hazırlayan kişilere verilen addır. Öğrenci koçluğunda en önemli unsur öğrenci ve koçu arasındaki uyum ve işbirliğidir.

Mor İnek Koçu Nedir?

Mor İnek Koçu; Öğrencinin karşılaştığı problemleri, sıkıntıları binlerce kez yaşayarak tecrübe eden, öğrenci ile aynı dili konuşan, başarılı olmalarını sağlamak için gayret eden sanal değil gerçek bir destek uygulamasıdır.

YKS Öğrenci Koçluk Fiyatları

Sizlere bu yazımızda YKS öğrenci koçluğu ve YKS öğrenci koçluk fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz. Özellikle anne ve babaların okuması gereken bir yazıdır. İlerleyen satırlarda bahsettiğimiz konularla alakalı detaylı bilgiler görebilirsiniz.

Eğitim Koçluğu Nedir?

Eğitim koçluğu öğrencilerin kendi potansiyellerini tanımasını sağlayıp, bu potansiyeli ortaya çıkaran koçluk modelidir. Eğitim koçunun temel amacı öğrencinin gelişmesine yardımcı olmaktır.

Eğitim Koçluğu Ücretleri

Eğitim koçluğu ücretleri bu hizmeti veren her kurum ve kişi adına değişmektedir. Her eğitim koçu farklı ücret tarifesi uygulayabilir.

Eğitim Koçunuza Sorun?

Randevu ve Bilgi İçin: 0312 485 23 28